top of page

לקוחות ממליצים (חלק קטן מההמלצות)

נימה דורון

נימה דורון, גמלאית

מיכל המלאך שלי, שלה נתתי אוסף תמונות משפחתיות שהיו זרוקות בשקיות, ארגזים וקופסאות, ללא צורה וסדר - הפכה במומחיות רבה את הבלאגן ליצירות ונושאים, התאימה אירוע למקום, קלטה את התמונות החשובות הממורטטות, הפכה אותן ניתנות לצפייה, והכניסה לענן שם ישכנו עד סוף הדורות. ממליצה בכל הלב, אין כמו מיכל. שמחה שנכנסת לחיי.

תמרה אמדין

תמרה אמדין, עובדת סוציאלית

גיליתי מסע בזמן, מסע בתרבות אליה נולדתי, מסע של זיכרונות ושל רגעים. מסע של סגירת מעגלים ומסע של שיח רגשי בין נרטיבים ישנים וחדשים. איך אסכם לכם - מסע עוצמתי ומסעיר של חקר ושל התבוננות. בלי להתכוון, יצא פה גם קצת "פוטו-תרפיה". מיכל יקרה, אין לי מילים להודות לך על המסע שעברתי איתך ובזכותך.

איריס טבעון

איריס טבעון, רוקחת

מיכל סרקה עבורי 69 אלבומים מאובקים ששכנו חלקם במחסן וחלקם במדפים לא נגישים וכן שקופיות ומסמכים. הכל הצטמצם לדיסקאוןקי ולענן נגיש וידידותי. מיכל מקסימה, מסבירה על התהליך, מלווה גם כשצריך עזרה - החל בלסחוב את ארגזי האלבומים ועד הסברים טכניים. מיכל שומרת אצלה את ארכיון התמונות והמסמכים ונותנת שקט נפשי שזיכרונות המשפחה נשמרים במקום נוסף לגיבוי. ממליצה גם לכם לפנות מקום במדפים ולפנות אל מיכל!

ארז פריטל

ארז פריטל, יזם הייטק

... אפשר לסמוך על מיכל כמו על בן משפחה. והמחיר? שווה כל שקל. עכשיו כשהמאגר הזה קיבל חיים חדשים ויכולת שיתוף חוצת קירות ואוקיינוסים, אין ספק שנמצא זמן איכות משפחתי להיזכר ולקטלג ביחד עם אמא איפה ומתי צולמה כל תמונה ומי האנשים שמופיעים בהן, למעננו ולמען הדורות הבאים.

הגר לוי

הגר לוי, עצמאית

חייבת לציין שקיבלנו שירות מעבר למצופה. כל כך שירותיים וכמובן מיותר לדבר על המקצועיות הרבה. הם הפכו לנו את הזכרונות לכל כך חווייתיים, מאשר שישכבו בתוך איזה ארון ואף אחד לא יבחין בהם. חולקו לאלבומים לפי נושאים... פשוט מדהים. שוב תודה לכם על העבודה המדהימה. אין ספק שניפגש שוב.

עידו בראל

עידו בראל, מנהל פרויקטים

יש תחומים שהכי שווה לפנות לעסקים קטנים שנותנים יחס אישי. ממליץ בחום לכל מי שרוצה יחס אישי ורמה גבוהה של תוצרים לפנות למיכל. מיכל - תודה על התוצרים והיחס האישי. מבטיח שזאת לא העבודה האחרונה שלנו ביחד. מבחינתי את #המסרקה של העסק שלי.

דני סימון

דני סימון, קומיקאי ואופטימיסט

הייתי זקוק לסריקה של אלבום חשוב ביותר.

היפנו אותי למיכל, עם המון סופרלטיבים, וחשבתי שאם רק חצי מהם נכונים, זה מספיק.

ובכן, העבודה בוצעה במהירות, מיומנות, מקצוענות ו... חיוך!

ואני חייב לציין שכל הסופרלטיבים היו רק מעט ממה שבאמת נכון! תודה למיכל 😀

רביב סגל

רביב סגל, אבא

הגעתי למיכל עם בקשה לסריקת כמות לא מבוטלת של מכתבים. בהגינותה הציעה אופציה שתוזיל את העלות ועדיין תשמור על רמת העבודה. לגבי זמן ההספקה - הסטנדרט הוא מספר ימים, אך בפועל הכל בוצע עוד באותו יום תוך מספר שעות ובאיכות המאוד טובה שלה. אני בהחלט ממליץ על מיכל, איכותית, הגונה ומהירה.

תומר פדאל

תומר פדאל, מעצב

...בחיפוש אחר מקום שיודע לבצע פעולה כזו, שמחתי לאתר את המסרקה. החזון שלה הוא לשמר עולם הולך ונעלם של היסטוריה משפחתית ולאומית. ניתן לבצע בה סריקת צילומים ישנים, שקופיות, נגטיבים ומסמכים, באיכות גבוהה מאד עם שחזור צבעים דהויים. שיתפתי עם מיכל את הסיפור והיא שמחה לבצע את סריקת הפילם בהתנדבות...

אילונה דרינדין

אילונה דרינדין, המכון למחקרי בטחון לאומי

לקראת יום ההולדת 70 של חמי חיפשתי מקום מקצועי לסריקת תמונות ישנות ושחזורן. מצאתי את מיכל הנפלאה, שנרתמה למשימה גדולה בזמן קצר יחסית (ואף סיימה לפני המועד שסיכמנו) ואפילו שחזרה את התמונות לצבע מדהים ואותנטי. העבודה זכתה למחמאות מקיר לקיר וכעת אנחנו נמשיך לסרוק אצלה את כל זכרונות הילדות של הורינו... תודה לך מיכל על עבודה מקצועית ויחס חם!

ארבל אלטשולר

ארבל אלטשולר, כלכלן

הגעתי למיכל המקסימה עם עשרות אלבומי תמונות משפחתיים ומאות תמונות בתפזורת, שחלקן דהו או הצהיבו אחרי שנים של אחסון בארגזים. מיכל עשתה עבודה מדהימה בסריקת התמונות, תוך שיפור איכותן ועשיית סדר בכל הזיכרון המשפחתי הזה, שעכשיו נגיש לכל בני המשפחה. השירות של מיכל מסור ומקצועי ביותר ושווה כל אגורה. ממליץ בחום!

שרה קפלן

שרה קפלן, סגל רפואי

אמי נפטרה והשאירה תמונות ומסמכים בערימות בתיקים ובמגירות. אף פעם לא יכולנו באמת ליהנות מהתמונות. הבאתי את הכל בשקיות של סופר ובארגז. כעבור זמן קיבלתי גישה לענן ושם מסודרות לי כל התמונות כשיש לי גישה אליהן מכל מקום. כשערכנו מפגש משפחתי הכנו מצגת מהתמונות שהונגשו לנו בכזו קלות.

ארז שטרסבורג

ארז שטרסבורג, אוצר ומדריך טיולים

...קרנבל 1987.

תודה למיכל על הביצוע המושלם.
מי שיש לו שקופיות מאז - אל תמתינו!

תיפנו עוד היום ל"המסרקה" ותהיו צעירים כמוני... תגדילו את התמונה ותראו את איכות הסריקה - רואים את אגלי הזיעה על פניה של הרקדנית...

שלי מלחי

שלי מלחי, מעצבת אלבומים

תודה רבה מיכל על סריקה איכותית ושירות יצירתי, מהיר ונעים. זה ממש לא מובן מאליו ואני בטוחה שנמשיך לעבוד יחד גם בעתיד.

יחזקאל פרנקל

יחזקאל פרנקל, ביוגרף - מכון קורות

מיכל בעלת מקצוע מעולה, אבל בעיקר שחקנית נשמה מסורה לעבודתה וללקוחותיה!

תודה מיכל על שירות מסור מכל הלב.

הדסה מינסקי

הדסה מינסקי, יועצת חינוכית

מיכל מעניקה ללקוח שירות מכל הלב, נעימה, קשובה ובעיקר מקצועית ויעילה. עבודתה היא מעבר לאתגר טכני. ממליצה עליה בחום.

bottom of page