מי אנחנו

המסרקה רואה כערך עליון לשמר את האוצרות היקרים מפז של לקוחותיה מפני פגעי הזמן והטבע ולהנציח רגעים הסטוריים למען הדורות הבאים. אנו מקבלים מהלקוחות צילומים, אלבומי תמונות, שקופיות נגטיבים ומסמכים - והופכים אותם לקבצים דיגיטליים איכותיים הנשמרים ב"ענן". הזכרונות היקרים מגובים ומוגנים, ניתנים לשמירה במחשב ולשיתוף עם המשפחה החברים ועוד, ניתנים לגישה מכל מקום באמצעות המחשב הסמארטפון ולהצגה בטלוויזיה ובמסגרת דיגיטלית.
אנו מקשיבים ללקוחות, מבינים את צורכיהם וחלומותיהם ועוזרים להם להגשים אותם אונליין בעדינות, רגישות ומקצועיות. השילוב שבין מקצועיות טכנולוגית וקשר אנושי עם הלקוח, נותן לעסק מימד מרגש של תרומה חברתית, באמצעות שחזור קהילות יהודיות בגולה, משפחות, שורשים, אירועים, הנצחה וקטעים מרגשים מהחיים.
מנהלת המסרקה - מיכל לוינשטיין - הינה בעלת ניסיון של 40 שנה במחשוב ארגוני בצה"ל ובתעשייה הפרטית, ביישום והטמעת ISO 9000 בארגונים, במחשוב תהליכי עבודה בחברות גדולות וקטנות, ביצירת מצגות לשיתופי פעולה עסקיים, בהקמת וניהול אתרי אינטרנט, בהקמת וניהול קבוצות פייסבוק ורשתות חברתיות. יתרון זה מאפשר לעסק להבין ולנתח את צורכי הלקוח בצורה האופטימלית ולהשתמש במגוון האמצעים הטכנולוגיים על מנת להגשים לו חלום דיגיטלי.
בשנים שלפני הקמת העסק עסקה: בפרויקט ארגוני גדול של בניית ארכיון דיגיטלי של אלפי מגזינים משנות ה-50 ועד היום ושילוב המגזינים באתר האינטרנט של הארגון לקריאה אונליין. בפרויקטים של מחשוב תהליכי עבודה ידניים והדרכה לעסקים בתחום ההנדסה. בפרויקטים משפחתיים גדולים של העברות אלפי צילומים, אלבומי תמונות, שקופיות, נגטיבים ומסמכים לארכיונים ממוחשבים בענן.

© 2023 by Strategic Consulting. Proudly created with Wix.com

  • Facebook - המסרקה
  • Instagram - המסרקה
  • YouTube - המסרקה
  • LinkedIn - המסרקה
  • WhatsApp - המסרקה
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now