top of page
לוגו המסרקה - מהבוידעם לענן
לוגו

מחזירים את הצבע להסטוריה המשפחתית !
אלבומי התמונות שלכם תקועים בבוידעם, לבד בחושך? חבל, כי לזכרונות היקרים אין ביטוח! הביאו אותם אלינו ונסרוק אותם באיכות גבוהה, נשחזר את הצבע לתמונות הדהויות, נעלה אותן באלבומים דיגיטליים לענן לשיתוף עם משפחה וחברים, ונלווה אתכם באופן אישי לאורך כל הדרך המרגשת.

שירותים למשפחות
הצעת מחיר

להצעת מחיר אטרקטיבית

בחרו באפשרויות הרצויות:

תודה ששלחת את הטופס

מדוע לסרוק אלבומים?

הזיכרונות הם הרכוש היקר ביותר שלנו, אבל לרוב תקועים אי שם בבוידעם, באלבום נשכח ומתפורר, מעלים אבק, לבד, בחושך...
לא הגיע הזמן להראות להם קצת יחס? אהבה?

סריקת התמונות, המכתבים והמסמכים החשובים והעלאתם לענן היא לא רק ביטוח מפגעי הזמן או אסונות (טפו טפו, כן?) - היא גם מנגישה אותם ומאפשרת לשתף אותם איך שתרצו: בקבוצה המשפחתית בוואטסאפ, במצגות באירועים או סתם בערב משפחתי מול הטלוויזיה.

סריקת אלבומים

למה דווקא המסרקה?

לקוחות ממליצים
נימה דורון

מיכל המלאך שלי, שלה נתתי אוסף תמונות משפחתיות שהיו זרוקות בשקיות, ארגזים וקופסאות, ללא צורה וסדר - הפכה במומחיות רבה את הבלאגן ליצירות ונושאים, התאימה אירוע למקום, קלטה את התמונות החשובות הממורטטות, הפכה אותן ניתנות לצפייה, והכניסה לענן שם ישכנו עד סוף הדורות. ממליצה בכל הלב, אין כמו מיכל. שמחה שנכנסת לחיי.

נימה דורון

77276216_10159070004318662_2376622906315

מיכל קיבלה אותי בחום אינסופי וסידרה איתי את הקופסאות יקרות הערך האלה, בהן יותר מאלף שקופיות שצילם סבא שלי. היא הבינה שמדובר ב"מפעל חייו" של סבי והתייחסה אליהן ברגישות אין קץ. התמונות נסרקו באופן כל-כך איכותי, עד שלא האמנתי שמדובר בתמונות משנות השישים. מיכל ואני הפכנו אותן למצגת מרגשת.

מיכל יקרה, אין לי מילים להודות לך על המסע שעברתי איתך ובזכותך.

תמרה אמדין

איריס טבעון

מיכל סרקה עבורי 69 אלבומים מאובקים ששכנו חלקם במחסן וחלקם במדפים לא נגישים וכן שקופיות ומסמכים. הכל הצטמצם לדיסקאוןקי ולענן נגיש וידידותי. מיכל מקסימה, מסבירה על התהליך, מלווה גם כשצריך עזרה - החל בלסחוב את ארגזי האלבומים ועד הסברים טכניים. מיכל שומרת אצלה את ארכיון התמונות והמסמכים ונותנת שקט נפשי שזיכרונות המשפחה נשמרים במקום נוסף לגיבוי. ממליצה גם לכם לפנות מקום במדפים ולפנות אל מיכל!

איריס טבעון

מדוע המסרקה
צילומים ישנים

מה מיוחד ב"המסרקה"?

כשאתם נותנים לנו אלבום, אתם מכניסים אותנו למקום הכי אישי שיש - למשפחה שלכם. זו הסיבה שאצלנו התהליך הוא הרבה יותר מסריקה. אנחנו מתרגשים איתכם ומעניקים מעניקים ליווי ושירות אישיים לאורך כל הדרך (ולפעמים גם אחר כך... רק אל תוציאו צו הרחקה). לקוחות חוזרים אלינו עם חומרים נוספים כמה פעמים וכל פעם מתקבלים בשמחה ובאהבה, כי אנחנו כבר משפחה.

הניסיון והמקצועיות שלנו מאפשרים לנו לעבוד עם חומרים רגישים ודיסקרטיים של משפחות ואישים ידועים, וגם עם תמונות תעודות וכתבי יד רגישים ועתיקים (בני כמעט 200 שנה) ולשמור עליהם מכל משמר.

ארז פריטל

... אפשר לסמוך על מיכל כמו על בן משפחה. והמחיר? שווה כל שקל.

עכשיו כשהמאגר הזה קיבל חיים חדשים ויכולת שיתוף חוצת קירות ואוקיינוסים, אין ספק שנמצא זמן איכות משפחתי להיזכר ולקטלג ביחד עם אמא איפה ומתי צולמה כל תמונה ומי האנשים שמופיעים בהן, למעננו ולמען הדורות הבאים.

ארז פריטל

%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%91%20%D7%A1%D7%92%

הגעתי למיכל עם בקשה לסריקת כמות לא מבוטלת של מכתבים. בהגינותה, הצעה אופציה שתוזיל את העלות ועדיין תשמור על רמת העבודה.

לגבי זמן האספקה, הסטנדרט הוא מספר ימים אך בפועל הכל בוצע עוד באותו יום תוך מספר שעות ובאיכות המאוד טובה שלה.

אני בהחלט ממליץ על מיכל - איכותית, הגונה ומהירה.

רביב סגל

דני סימון

הייתי זקוק לסריקה של אלבום חשוב ביותר (תמונות מלפני כמאתיים שנה). הפנו אותי למיכל, עם המון סופרלטיבים, וחשבתי שאם רק חצי מהם נכונים, זה מספיק.

ובכן, העבודה בוצעה במהירות, מיומנות, מקצוענות  ו... חיוך!

ואני חייב לציין שכל הסופרלטיבים היו רק מעט ממה שבאמת נכון! תודה למיכל.

דני סימון

שירותים לעסקים
הסכם-השלום-עם-ירדן-1995-(2).png

שירות סריקה מקצועי
לעסקים וארכיונים

על לקוחות המסרקה נמנים גם ארכיונים מקצועיים, תעשיות, מלונות, עסקים, ארכיבים משפחתיים של אישים מפורסמים (תעשיינים, מפקדים בצה"ל, אנשי מערכת הביטחון, אנשי ציבור, שרי ממשלה וחברי כנסת, אנשי תרבות, מדענים, רבנים ועוד) ואנשי מקצוע הנזקקים לסריקות מסמכים מקצועיות.  

פרט לסריקות, אנו מתמחים גם בהמרת קובצי PDF לקובצי Office או PDF searchable, כך שניתן לערוך אותם או לחפש בתוכם - עם OCR בכ-200 שפות, כולל עברית.

אילונה דרינדין

לקראת יום ההולדת 70 של חמי חיפשתי מקום מקצועי לסריקת תמונות ישנות ושחזורן. מצאתי את מיכל הנפלאה, שנרתמה למשימה גדולה בזמן קצר יחסית (ואף סיימה לפני המועד שסיכמנו) ואפילו שחזרה את התמונות לצבע מדהים ואותנטי. העבודה זכתה למחמאות מקיר לקיר וכעת אנחנו נמשיך לסרוק אצלה את כל זכרונות הילדות של הורינו... תודה לך מיכל על עבודה מקצועית ויחס חם!

אילונה דרינדין

שרה קפלן

אמי נפטרה והשאירה תמונות ומסמכים בערימות בתיקים ובמגירות. אף פעם לא יכולנו באמת ליהנות מהתמונות. הבאתי את הכל בשקיות של סופר ובארגז. כעבור זמן קיבלתי גישה לענן ושם מסודרות לי כל התמונות כשיש לי גישה אליהן מכל מקום. כשערכנו מפגש משפחתי הכנו מצגת מהתמונות שהונגשו לנו בכזו קלות.

שרה קפלן

ארבל אלטשולר

הגעתי למיכל המקסימה עם עשרות אלבומי תמונות משפחתיים ומאות תמונות בתפזורת, שחלקן דהו או הצהיבו אחרי שנים של אחסון בארגזים. מיכל עשתה עבודה מדהימה בסריקת התמונות, תוך שיפור איכותן ועשיית סדר בכל הזיכרון המשפחתי הזה, שעכשיו נגיש לכל בני המשפחה. השירות של מיכל מסור ומקצועי ביותר ושווה כל אגורה. ממליץ בחום!

ארבל אלטשולר

נעים להכיר

בואו נעשה את זה אישי

%D7%9E%D7%99%D7%9B%D7%9C%202014%204%204%

נעים להכיר, אני מיכל לוינשטיין, בעלת 40 שנות ניסיון במחשוב ארגוני ו-ISO כקצינה בצה"ל ובארגונים גדולים וקטנים, בשיתופי פעולה בפרויקטים בארץ ובחו"ל, בהקמה וניהול של אתרי אינטרנט קבוצות ודפי רשתות חברתיות.

לאחר שהוריי הלכו לעולמם מצאתי אצלם בבוידעם ארגזים של אוצרות: תמונות משפחתיות החל מהמאה ה-19, מכתבים גלויות ותעודות ועוד שלל מזכרות מופלאות - חומרים שלא ידעתי על קיומם. הבנתי שאסור לתת לאוצר הזה ללכת לאיבוד ושחשוב לשמר אותו למען בנותיי והדורות הבאים.

באמצעות סורק ביתי, ללא ציוד מקצועי ידע וזמן, סרקתי את החומרים במשך שנתיים וחצי והעליתי אותם לאלבומים דיגיטליים בענן לשיתוף בארץ ובחו"ל. אט אט פנו אליי קרובים וחברים שנחשפו לפרויקט וביקשו פרויקטים משלהם - וכשהבנתי כמה חשוב השימור, החלטתי להקים את "המסרקה - מהבוידעם לענן". שם העסק מספר את סיפור החזון וההקמה, והעיסוק מנציח את הוריי האהובים מידי יום ביומו.

 

הסורק הביתי הוחלף בסורקים משוכללים ותוכנות מקצועיות - והתחביב הפך לעסק מוכר ובעל מוניטין. כיום מונה העסק 8 סורקים מכל הסוגים ומקבל עבודות מקצועיות ומגוונות מלקוחות פרטיים עסקים וארכיונים.

אני מאמינה שהמגע הנשי והליווי האישי הופכים את המסרקה לכל כך מיוחדת. הסריקה היא רק הפן הטכנולוגי, הכל נעשה עם אהבה רגש ואמפתיה - והקשר עם הלקוחות נשמר הרבה לאחר שהעבודה מסתיימת.

הצעת מחיר

להצעת מחיר אטרקטיבית

בחרו באפשרויות הרצויות:

תודה ששלחת את הטופס

המסרקה - מהבוידעם לענן

טל' 054-7990999

מנדל מתתיהו 9 ר"ג 5228705

hamisraka@gmail.com

סריקת אלבומי תמונות

סריקת מסמכים ותעודות

סריקת שקופיות

אלבום תמונות דיגיטלי

סריקה לארכיונים

המרת קבצי PDF

שחזור צבע לתמונות

צביעת תמונות שחור-לבן

מתנה מקורית למשפחה

התמונות שלי בענן

סורק מקצועי

הצעת מחיר לסריקת תמונות

המלצות לסריקת תמונות

bottom of page